Ir vėl mėnesis – daug valandų, praleistų puoselėjant. Save ir kitą. Sakoma, „didžiausia prasmė visame daryme yra tai, kad tai, ką Tu darai, liktų ne tau, o suteiktų kitam laimę, dvasinę prasmę“. Juk jeigu išleidęs knygą ją skaitysi pats, nebus smagu, ar ne? Arba, jeigu grosi solo koncerte sau pačiam? Tai toli gražu nėra tikslas. Jeigu sau, tai tik maža dalele.

Galima gintis, neigti ar nepritarti, tačiau viską, ką mes darome – tvarkome sodą, pasirašome svarbiausias sutartis ar memorandumus, organizuojame referendumus ar tiesiog vedame pamokėlę lituanistinėje mokyklėlėje – viskas yra vienas kitam ir vienodai svarbu. Tokie mes, Vokietijos lietuviai, ir liksime. Vėl stengsimės, plušėsime, kaip ir su „Informacijomis“. Atrodytų, visai paprasta vieną kartą per mėnesį išleisti žurnalą, tačiau vargu bau taip nėra. Kaip sakoma, kažkur, tai reiškia niekur. Socialiniai tinklai niekuomet neturės išliekamosios vertės, o feisbuke platinamų žinučių mes neįsegsime į knygą ar archyvą. O „Informacijas“, kurios susistemina, pateikia ir suarchyvuoja didžiąją dalį to, kas įvyksta, – įsidėsime. Bet kada. Duok Die, kad jau ir greitu metu.

Tad Jūsų dėmesiui ir vėl, jau 67 metus, o šiame formate – jau pusantrų metų leidžiamas Vokietijos lietuvių gyvenimo padangę aprašantis žurnalas, kuriame, apart gausybės veidų ir nutikimų, ir vėl bus staigmenų – ryškių portretų, kuriuos Jūs jau spėjote pamilti. Šį kartą jis – šokantis.

Gero skaitymo! https://www.yumpu.com/lt/document/view/62184115/vlb-informacijos-2018-m-laprkitis-nr-8-575

PDF: NL LAPKRITIS

Evelina