Apskriejom. Basi ar su batais? Oru ar su ratais?

Mažais ar dideliais bateliais… Per vasarą ištuštėjusius darželius, mokyklas, universitetus vėl pripildo nerūpestingas vaikų juokas ar kiek rimčiau skambantis abiturientų ir mokytojų balsas.

Su bateliais, o galbūt basomis, oru, ratais ar bėgiais apskriejome aplink pasaulį ir nutūpėme vėl Vokietijoje – Berlyne, Hamburge, Štutgarte, Miunchene. O gal Hiutenfelde? Nepaisant to, kad ir ne Lietuvoje, svarbu, jog sėkmingai. Duodama interviu „Informacijoms“, skaitomiausių knygų autorė, rašytoja Jolita Herlyn prasitarė, jog „tik šią vasarą grįždama į Hamburgą, pajutau, kad grįžtu namo. Ir tai buvo labai keistas jausmas“.

Šio numerio portretui pasirinktas ypatingas Vokietijos lietuvis – Štutgarto lietuvių bendruomenės ansamblio „RIDIGDO“ vadovas – Juozas Vasiliauskis. Tikimės, kad įdomi ir graži jo istorija privers ir įkvėps kitus lietuvius nepaleisti savo svajonių ir tikėti. Laukia įdomus laikas skaitant Juozo istoriją. Jis neįsivaizduoja savo gyvenimo be šeimos, be maldos, be muzikos, be sveiko ir teisingo gyvenimo. O turbūt svarbiausia – be savo šaknų ir prigimties.

Gero skaitymo!

https://www.yumpu.com/lt/document/view/62053182/vlb-informacijos-2018-m-rugsejis-nr-7-573

VLB INFORMACIJOS_ RUGSĖJIS

Redaktorė,
Evelina