Mieli Joninių svečiai,
labai laukiame Jūsų atvykstant į kasmetinę, tradicinę Joninių šventę Hiutenfelde. Esame Jums paruošę įdomią ir įvairiapusišką programą, kad ši diena ne tik būtų praleista bendraminčių tarpe, tačiau ir randant Jums patinkančią pramogą.

Jūsų laukia:

Gimnazistų pasirodymai
Kaip ir kiekvienais metais Vasario 16-osios gimnazijos mokiniai Jums yra paruošę lietuviškų dainų ir tautinių šokių pasirodymą.

Atvirų durų diena Gimnazijoje ir jos bendrabučiuose
Tiems, kam iki šiol buvo įdomu kaip atrodo Gimnazija ir bendrabučiai iš vidaus – kviečiame į pirmą kartą per Jonines organizuojamą turą. Bus atsakyta į visus Jums rūpimus klausimus: kokiomis sąlygomis vaikas gali įstoti į Gimnaziją, kokia mokslų kaina ir kaip galima gauti finansavimą.

Gyva muzika
Visos Joninių šventės metu skambės tik gyva muzika. Koncertuos – estradinės muzikos atlikėjai iš Niurnbergo ir mūsų Gimnazijos mokinai.

Firmų ir organizacijų stendai
Dalinamės su Jumis nauja Joninių šventės iniciatyva – lietuviškų organizacijų ir įmonių prisistatymas. Šventės metu galėsite susipažinti su lietuvišku prekės ženklu, produkcija ir paslaugomis. Šia iniciatyva siekiama paįvairinti pačią šventė bei suteikti galimybę užmegzti naujus bendradarbiavimo ir bendravimo ryšius.

Tradiciniai žaidimai
Šventės metu bus galima įsitraukti ir išbandyti, prisiminti tradicinius, lietuviškus žaidimus tiek mažiesiems šventės svečiams, tiek suaugusiems.

Krepšinio rungtynės
Ir vėl bus organizuojamos tradicinės lietuviško krepšinio rungtynės tarp esamų ir buvusių gimnazistų. Rezultatai parodys absolventų išlaikytą kokybę ir jaunųjų gimnazistų sukauptą patirtį ir sugebėjimus. Primename, esant lietui rungtynės nevyks.

Knygų mugė
Dar viena šventės naujiena! Kiek mūsų tarpe yra lietuviškų knygų mėgėjų? O kiek tokių, kurie sunkiai jas randa Vokietijoje? Joninių metu per vieną valandą, pažymėtame knygų apsikeitimo taške, šventės svečiai turės unikalią galimybę savo perskaitytas knygas mainyti arba jas parduoti. Būtinai atsivežkite perskaitytas ir Jums nebereikalingas lietuviškas knygas, gal pavyks jas iškeisti į įdomų meilės ar nuotykių romaną?

Šimtmečio viktorina
Nepriklausomai Lietuvai – 100 metų! Joninių šventės metu vyks šimtmečio viktorina, kuri parodys, kas iš jaunimo daugiausiai žino apie Lietuvą? Viktorinos metu bus skelbiami šimtmečio nugalėtojai!

Tradicinės apeigos
Joninių naktis neatsiejama nuo apeigų – vainikų pynimo, burtų ir paparčio žiedo paieškų. Mes Jums siūlome patirti viską, išskyrus paparčio žiedo paieškas.