Gerbiami Vokietijos lietuviai,

Vokietijos lietuvių bendruomenės valdyba yra susirūpinusi dėl pono Labanausko ir pono Keršio atviro laiško Vokietijos lietuviams.

Norime patikslinti, kad minėtos problemos nėra slepiamos. Tačiau kol nėra galutinio sprendimo nėra platinamos. Apie šiuo metu vykstančius žingsius bendruomenės valdyba atvirai nieko neskelbs, priežastys, kodėl taip yra, yra akivaizdžios. Mes nenorime, kad pašaliniai asmenys, kurie nėra susiję su sprendimų ieškojimu, gautą informaciją naudotų puolimams.

Valdyba mielai kalbasi su visais bendruomenės nariais, tačiau nei ponas Labanauskas, nei ponas Keršis asmenino pokalbio su valdyba neieškojo.

Mes labai gerai suprantame apie padarytą žalą, tačiau tikrai ne ponas Labanauskas arba ponas Keršis turi mums diktuoti tempą, kuriuo mes turime tvarkyti reikalus, priimti sprendimus. Mes, naujoji valdyba, reikalaujam duoti mums laiko, kad galėtume išspręsti problemas tvarkingai, su didžiausia nauda bendruomenei. 

Iki šiol naujoji valdyba stengiasi pabaigti buvusių valdybų darbus ar ištaisyti jų klaidas, tačiau tai turi vykti objektyvioje, konstruktyvioje ir draugiškoje aplinkoje, pagal mūsų galimybes ir išteklius.

VLB valdyba yra visada atvira kiekvienam Vokietijos lietuviui. Kilus klausimams,  kviečiame kreiptis tiesiai į mus, VLB valdybą.

Pagarbiai,

Vokietijos lietuvių bendruomenės Valdyba

Atsakymas Labanauskui-Keršiui (1)