Valdybos rinkimai
Renkamos valdybos narių pozicijos: pirmininkas/ė, pirmininko pavaduotojas/a, sekretorius/ė, finansininkas/ė, Miuncheno lituanistines mokyklos vadovė/as. Šie asmenys yra atsakingi už VLB Miuncheno apylinkės interesų atstovavimą viešoje erdvėje, kontaktų koordinavimą, švietimo veiklą, finansinę atskaitomybę, nario mokesčio administravimą. Kitos renkamos valdybos narių pozicijos: renginių organizavimas, tarptautiniai projektai/projektų rašymas, išorinė ir vidinė kominikacija, fotografija ir video kūrimas, dizainas, kultūra, sportas, religija. Išrinkta kontrolės komisija, kuri susideda iš dviejų narių, bus įpareigota tikrinti Miuncheno apylinkės valdybos veiklą, kasą ir finansinę atskaitomybę.
Kandidatuoti į valdybą, kuri dirba savanoriškai, galės kiekvienas bendruomenės narys.
Valdyba rūpinasi bendruomenės gerove, kuria aktyvių lietuvių Miunchene tinklą, rūpinasi lietuvių kalbos ugdymu, stiprina ryšius su Lietuvos akademikais, politikais ir kitais svarbiais visuomenės veikėjais, taip pat stiprina bendruomenės ryšius su Vokietijos politinėmis, mokslinėmis, kultūros bei pilietinėmis organizacijomis. Kodėl turėtumėte tapti valdybos nariu?
Miuncheno lietuvių bendruomenė yra puiki platforma, norintiems inicijuoti ir vystyti visuomenei svarbius projektus kartu su įdomiais, aktyviais ir visuomeniškais žmonėmis; norintiems rasti bendraminčių ir naujų pažinčių; norintiems dirbti kūrybišką ir švietėjišką darbą; norintiems dirbti prie valstybinės reikšmės problemų sprendimų; norintiems rašyti straipsnius, komunikuoti su Lietuvos ir Vokietijos žiniasklaida; norintiems kelti klausimus ir diskutuoti! Kūryba, visuomeniškumas, pilietiškumas, atvirumas, atsakomybė, strateginis mąstymas, įžvalgumas – yra labai svarbios ir reikalingos savybės, vystant ir plėtojant tokią organizaciją.
Susirinkime balso teisę turi tik bendruomenės nariai. Bendruomenės nariu galima tapti sumokėjus 24 eurų dydžio metinį narystės mokestį. Tai bus galima padaryti atvykus į susirinkimą arba pavedimu.
Mūsų rekvizitai:
Miuncheno lietuvių bendruomenė/Litauische Gemeinschaft München
Stadtsparkasse München
IBAN: DE80701500000000244624, BIC/SWIFT: SSKMDEMMXXX
Būkite aktyvūs, siūlykite į valdybos narius save arba, jūsų manymu, tinkantį žmogų!
Turite klausimų, pasiūlymų ar reikia daugiau informacijos – rašykite el. paštu pirmininkas@miunchenas.de