Mieli Vasario 16-osios gimnazijos bičiuliai ir mieli tautiečiai!

Norime pranešti, kad 2017 metais Joninių šventė įvyks, o taip pat ir 2018-ais bei 2019-ais metais!

VLB valdybos pasiūlymu buvo surastas kompromisas.

Vasario 16-osios gimnazija kartu su mokyklos mokytojais, mokinių tėvais ir gimnazijos mokiniais organizuoja mokyklos Joninių šventę birželio 23d. Šioje šventėje bus griežtai draudžiama vartoti alkoholį ir kviečiame tik tie, kurie laikysis šio draudimo.

VLB valdyba kartu su Joninių organizaciniu komitetu tradicinę Joninių šventę organizuoja liepos 1 d. Organizacinis komitetas susidės iš VLB valdybos ir Rimo Baliulio, kuris sutiko padėti organizuoti šią šventę.

2018 metais bus švenčiamas Lietuvos Nepriklausomybės šimtmetis, o 2019 metais Vasario 16-osios gimnazijos 70-ųjų metinių jubiliejus, todėl šios Joninės bus vėl organizuojamos kaip įprasta kartu su Vasario 16-osios gimnazija bei gimnazijos tėvų komitetu.

Pastaba:
Tuoj pat po Joninių šventės liepos 3 d., pirmadienį, gimnazijos teritorijoje prasidės Vasaros Akademija, todėl nebus galima naudotis mokyklos pastatais ir bendrabučiais. Pačiame parke bus leidžiama statyti palapines. Šventės programą ir visas detales organizacinis komitetas paskelbs artimiausiu metu.

VLB valdyba