***

Likus lygiai vienam mėnesiui iki rinkėjų registracijos pabaigos, norime pakviesti visus prisidėti prie aktyvaus raginimo registruotis rinkimams. Taip pat dėkojame tiems, kurie jau aktyviai ragina savo klubuose, bendruomenėse bei kraštuose. Štai keletas paprastų žingsnių, kuriais galėtumėte iškart prisidėti:

1) Persiųsti savo klubų/bendruomenių nariams e-laišką (galite koreguoti jį kaip tik norite!), kurį rasite žemiau.

2) Per socialinius tinklus paraginti savo narius sudalyvauti olimpinėse RINKIMŲ varžybose, kuriose pasaulio lietuvių bendruomenės kovoja dėl AUKSO užregistruodamos kuo daugiau rinkėjų: https://survey.fbapp.io/olimpine-rungtis-dabar

3) Patalpinti savo klubų/bendruomenių internetinėse svetainėse #MusuMetasDABAR logo (kurį rasite prisegtą prie šio laiško) su nuoroda arba į www.musumetasdabar.lt, arba į www.facebook.com/MusuMetasDabar. Štai keletas pavyzdžių iš tą jau padariusių lietuvių bendruomenių:

a. Vašingtonas: http://dclac.org/?lang=lt

b. Niujorkas: https://www.nylithuanian.org/

c. Niudžersis: http://siauresnj.javlb.org/2016/08/01/registruojames-balsuoti-artejanciuose-seimo-rinkimuose/

4) Pradėkite sekti ir pasiūlykite kitiems:
a. www.facebook.com/MusuMetasDabar
b. www.twitter.com/MusuMetasDabar

5) Parodykite aplinkiniams ir pasidalinkite #MusuMetasDABAR video klipu/kvietimu: https://youtu.be/xf9PvDNu7cQ

Jei norite gauti kassavaitines naujienas/priminimus apie kritines rinkimų proceso datas, paskutinę rinkėjų statistiką, vizualinę medžiagą, skirtą rinkėjų aktyvumui skatinti, parašykite rinkimai2016@javlb.org ir mes pridėsime jus prie mūsų akcijos komunikacinio sąrašo. Ir žinoma, rašykite, jei turite kokių pasiūlymų, pastabų ar naudingos medžiagos iš savo kraštų.

***

“Neklausk, ką tau gali duoti valstybė, klausk, ką tu gali duoti jai!” – John F. Kennedy

JAV Lietuvių Bendruomenė kviečia užsiregistruoti ir dalyvauti šių metų Seimo rinkimuose! Tik išreikšdami savo nuomonę galime prisidėti prie geresnės Tėvynės ateities!

KADA?    –  Rinkimai vyks spalio 9 dieną. Registracija vykdoma iki rugsėjo 14-tos dienos.

KODĖL TAI SVARBU?    –  Praėjusiuose rinkimuose savo balsą atidavė vos 13 000 po pasaulį migruojančių lietuvių. Norint, kad Seimas spręstų dvigubos pilietybės klausimą bei atstovautų pasaulio lietuvių interesus, mums reikia parodyti didesnį aktyvumą! 30 000 balsų leistų mums turėti savo apygardą ir mūsų renkamą Seimo narį ateinančiuose rinkimuose!

KAIP UŽSIREGISTRUOTI?   – Spausk čia:

KUR RASTI INFORMACIJOS APIE PARTIJAS BEI KANDIDATUS?   – Lietuviškoje žiniasklaidoje o taip pat čia: http://manoseimas.lt/testas/

-Pilietinės akcijos “Mūsų Metas #Dabar” komanda

www.MusuMetasDabar.lt

Priedų sritis

Peržiūrėti „YouTube“ vaizdo įrašą „JAV LB “Mūsų metas #DABAR”“