logo5uzlietuva

“Penki už Lietuvą” 2016 startuos birželio 5 dieną

Vyks Lampertheime (renkamės adresu Lorscher Str. 1, D-68623 Lampertheim-Hüttenfeld).
Renginio tvarkaraštis (Vokietijos laiko juosta):

12:30-13:30 Galutinė bėgikų registracija, išduodami numeriai. Po to bėgikai ir žiūrovai nusigauna į starto vietą (kelio ženklai privažiuoti automobiliams draudžia).

14:00 Startas (čia ir toliau laikas nurodomas apytiksliai). Starto vieta atitinka ir finišo vietą. Bus bėgama 2,5km, apsisukama ir grįžtama atgal vėl 2,5km. Kur bėgti nurodys trasoje stovintys reguliuotojai ar spec. ženklai.
15:00 Finišas. Po finišo grįžtame į Lorscher Str. 1.

nuo 15:30 Apdovanojimai ir vakaronė (pasibuvimas lietuviškame būryje, grilius)

Bėgikų kategorijos ir apdovanojimai:
Paimta iš http://www.5uzlietuva.com/ : “Oficiali bėgimo distancija yra 5 kilometrai. Bendroje įskaitoje bus vertinami tik 5 km. bėgikai. Nepaisant to, koordinatoriai gali savo nuožiūra pagal poreikius sudaryti ir kitas bėgimo distancijas, pavyzdžiui, vaikams trumpesnes. Šios distancijos taip pat matysis bendroje suvestinėje, bet nepretenduos į bendrus apdovanojimus, tačiau galite apdovanoti laimėtojus patys pagal galimybes.“ „Šiais metais nustatome tris kategorijas: Moterys, Vaikai (iki 12 metų imtinai) ir Vyrai.“ „Kiekvienos kategorijos trys greičiausieji bėgikai bendroje suvestinėje gaus bėgimo marškinėlius, medalį bei diplomą. Kitais prizais prašome pasirūpinti vietinių bėgimų koordinatorių.“

Bėgimo Lampertheime rengėjai įsteigė papildomus prizus ir papildomą distanciją vaikams: 55555 centimetrų (nes penki penketai; atitinka 555,55m).

Begikus registruotis prasome:
1) oficialiame akcijos rengėjų puslapyje: http://www.5uzlietuva.com/registracija.html (kaip bėgimo vietą nurodyti Vokietiją, Lampertheim)
2) vietinė bėgimo Lampertheime organizatorių registracija e-mailu: gintaras.rucys[eta]vlbe.org
3) vietinė bėgimo Lampertheime koordinatorių registracija e-mailu: info[eta]ltsk-huettenfeld.de
Bėgimo Lampertheime rengėjas: VLB valdyba (https://vlbe.org/ )
Bėgimo Lampertheime koordinatorius: LTSK Hüttenfeld (http://ltsk-huettenfeld.de/ )
Penkių kilometrų distanciją nesunku įveikti bėgant ar pėsčiomis, todėl bėgimas nereikalauja ypatingo fizinio pasiruošimo, tik geros nuotaikos 🙂
Lietuvių sąjungos, bendruomenės ar net pavieniai asmenys jūsų gyvenamose šalyse gali tapti vietinio renginio organizatoriais-koordinatoriais. Koordinatoriai suteiks jums visą būtiną informaciją ir pagalbą norint dalyvauti renginyje. Jeigu norėtumėte tapti bėgimo koordinatoriumi jūsų mieste, susisiekite su „Penki už Lietuvą” bėgimo organizatoriais.