Mielieji,

Nuoširdžiai sveikindami visus pradėjus Naujus Metus, maloniai informuojame, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbė užsienio lietuvių organizacijų 2016-ųjų metų kūno kultūros ir sporto projektų finansavimo konkursą „Sportas – ryšys su Lietuva“. Paraiškas teisės aktų nustatyta tvarka įregistruotos užsienio lietuvių organizacijos gali teikti iki 2016 m. vasario 15 dienos. Daugiau informacijos rasite departamento puslapyje http://www.kksd.lt/index.php?3289642031.

Taip pat maloniai primename, kad iki sausio 30 d. galima teikti paraiškas neformaliojo lituanistinio švietimo projektų konkursui (http://www.smm.lt/web/lt/konkursai/kiti-konkursai/paskelbtas-neformaliojo-lituanistinio-svietimo-projektu-konkursas).

Atkreipiame Jūsų dėmesį ir į tai, kad nuo vasario 9 d. bus galima teikti paraiškas net į 28 Lietuvos kultūros tarybos konkursus, įskaitant ir konkursą „Globalios Lietuvos“ idėjos kultūros srityje sklaidos srityje, kurio tikslas – skatinti bendras Lietuvos ir užsienio lietuvių kūrėjų kultūros iniciatyvas ir rengti bei platinti informacinę medžiagą apie Lietuvos kultūrą, naudojant šiuolaikines informacines technologijas. Daugiau informacijos: http://www.ltkt.lt/projektu-finansavimas/konkursai.

Užsienio reikalų ministerijos konkursą užsienio lietuvių organizacijoms taip pat numatoma skelbti vasario mėnesį.

Taip pat numatoma vykdyti Jaunimo reikalų departamento konkursą užsienio lietuvių jaunimo organizacijų veikloms remti.

Maloniai prašome įvertinti planuojamų projektų veiklos sritis ir paraiškas finansavimui teikti projekto sritį kuruojančios institucijos konkursams.

Linkėdama labai gražių, kupinų geriausių įspūdžių, tvirtos sveikatos, nuostabių draugų ir prasmingų darbų metų –

Jūsų
Lina Žukauskaitė I direktoriaus pavaduotoja,
laikinai atliekanti direktoriaus funkcijas

Užsienio lietuvių departamentas
Užsienio reikalų ministerija