Jau ketverius metus, kiekvieną pavasarį, Londone, renkasi stipriausios lietuvių mėgėjų krepšinio komandos tam, kad išsiaiškintų, kuri yra stipriausia Pasaulyje. Todėl jau dabar pagrindiniai renginio organizatoriai Britanijos lietuvių krepšinio lyga (BLKL) ir Sostinės krepšinio lyga (SKL) ruošiasi jubiliejiniam 5 turnyrui!
Turnyrą planuojama surengti 2016 metų balandžio 23 arba balandžio 30 d., o jame dalyvaus pajėgiausia Britanijos lietuvių komanda “Lituanica”, stipriausia Vilniaus m. ekipa ir BLKL reguliariojo sezono nugalėtojai. Taip pat laukiama svečių iš Airijos, Švedijos, Kanados bei JAV.
Siekiame, kad renginyje dalyvautų dar daugiau ekipų iš skirtingų pasaulio šalių todėl kviečiame viso pasaulio lietuvių bendruomenes pasidalinti šia žinia, išrinkti savo atstovus bei kitų metų pavasarį varžytis dėl “Pasaulio lietuvių čempionų taurės”!
Informacija apie šių metų renginį:
Jei norite daugiau informacijos apie turnyrą rašykite adresu: vaidas@oaks.lt arba skambinkite telefonais: +37061010594 (Vaidas) arba +44 7540106775 (Kęstutis).