Mieli lietuviai,

maloniai informuojame, kad XI lituanistinių mokyklų sąskrydžio „Draugystės tiltas 2015“, vyksiančio gegužės 29-31 d. Bergene (Norvegija), metu, atsižvelgdama į išreikštus bendruomenių interesus bei įvertinus esamas aktualijas, Užsienio reikalų ministerija kartu su Lietuvos Respublikos ambasada Norvegijos Karalystėje organizuoja seminarą Šiaurės šalių lietuvių organizacijų bendruomeninių gebėjimų ugdymo srityje. Seminaras numatomas gegužės 30 d., šeštadienį, nuo 9:45 iki 17:30 val., Christies gate 16, Bergene.

Seminaro dalyvius pasveikins Užsienio reikalų viceministras Mantvydas Bekešius ir Lietuvos ambasadorė Norvegijos Karalystėje Izolda Bričkovskienė. Programoje: žurnalisto Rimvydo Valatkos, komunikacijos ir viešųjų ryšių eksperto Artūro Jonkaus, kitų komunikacijos srities profesionalų paskaitos, diskusijos. Preliminarią programą rasite šio laiško prisegtuke.

Jei Jus taip pat domintų „Draugystės tilto“ renginys, jo programą rasite internetiniu adresu http://draugystestiltas.com/category/programa-dt-2015/.

Kviečiame Jūsų bendruomenės atstovus dalyvauti seminare ir pasisemti žinių lyderystės, bendravimo su žiniasklaida, kovos su dezinformacija srityse. Nuoširdžiai tikime, kad atvykstančių lektorių patirtis bus naudinga Jūsų veikloje, visiems kartu kuriant Globalią Lietuvą.

Kadangi seminaro dalyvių skaičius ribotas, labai prašome nedelsti ir dalyvių anketas (priedas “Dalyvio anketa”) siųsti el. p. adresu lietuviai@urm.lt iki gegužės 11 d.

Pirmenybė bus teikiama Šiaurės šalių lietuvių bendruomenių atstovams, bet ir kitų šalių bendruomenininkai, norintys dalyvauti, gali teikti registracijos anketas.  Bus priimami tik iš anksto užsiregistravę ir patvirtinti dalyviai.

Visais logistikos klausimais (atvykimas į Bergeną, nakvynė, kt.) Jums maloniai patars „Draugystės tilto 2015“ organizatoriai Bergeno lietuviai (el. p.info@draugystestiltas.com).

Pagarbiai

UNST logo gerasgeras

Gintė Damušytė | Direktorė

Užsienio lietuvių departamentas

Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija

Tel. +370 5 259 2201

 Seminaro programa DALYVIO ANKETA BERGENAS 20150530