rediRežisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected“ (vok.pavadinimas – What the fuck heisst Redirected) atkeliauja į Vokietijos kino teatrus.  Gegužės 7-12 dienomis jis bus rodomas UCI Kinowelt kino salėse.

Filmas „REDIRECTED“ – tai pasakojimas apie kultūrinį šoką, kokį patirtų kiekvienas doras europietis, netikėtai stačia galva pasinėręs į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“. Iš dalies paremtas tikrais britų turistų nuotykiais ir įspūdžiais, filmas atskleidžia kitokį, netikėtą ir savotiškai žavingą neparadinės Lietuvos vaizdą – statyrinį, šaržuotą ir kiek iškreiptą šiuolaikinės visuomenės bei jos aktualijų atspindį.

„REDIRECTED“ pasakoja apie keturis iš vargingo Londono rajono kilusius draugus – Maiklą, Džoną, Beną bei Timą, kurie vieną gražią dieną sugalvoja prasukti nelabai švarų reikaliuką ir su gautu pelniuku – milijonu Britanijos svarų – pasprukti į egzotišką Pietryčių Azijos šalį. Atrodytų lyg reikalai klostytųsi kaip iš pypkės, bet netikėtai prabunda žymusis Islandijos ugnikalnis, kuris į orą prispjaudo tiek pelenų, kad visi lėktuvai privalo tuoj pat leistis artimiausiame oro uoste. Taip Maiklas, Džonas, Benas ir Timas, jau užsisvajoję apie palmes ir baltutėlius pietų jūrų paplūdimius netikėtai atsiduria Vilniuje. 

Jei nematėte, išnaudokite šią galimybę ir pasikvieskite draugus, kaimynus ir kolegas! Filmas bus rodomas šiuos kino teatruose:

Bremen

Cinespace

Bückeburg

Residenz Kinocenter Bückeburg

Flensburg

UCI Kinoplex Flensburg

Hamburg

UCI Kinowelt Othmarschen Park

Salzgitter

Focus Cinemas Salzgitter

Wolfenbüttel

Filmpalast Wolfenbüttel

Daugiau informacijos apie filmą:

http://www.obuolys.lt/kinozona/filmas/14913/