Mieli štutgartiečiai,

gruodžio 6d. kviečiame visus, visus – didelius ir mažus, jaunesnius ir vyresnius į pačią gražiausią, pačią linksmiausią šių metų šventę – vaikiškas Kalėdas!

14 val. Šv. Mišias laikys kunigas dr. Virginijus Grigutis, pas jį galesite įsigyti kalėdaičių. (St. Josef Pfarramt, Finkenstraße 36, 70199 Stuttgart)

15 val. Šventės pradžia didžiojoje salėje (Finkenstraße 39, 70199 Stuttgart)

16.30 val. Karolio koncertas „Visi mes esame vaikai“, po kurio vaikus aplankys dosnusis Kalėdų senelis (dovanėlę su savo vaiko vardu ir pavarde, ne brangesnę kaip 10 eurų, tik atvykę, prie įėjimo perduokite Neringai).

Nuo 19 val. linksmi pokalbiai, smagūs šokiai bei žaidimai visai šeimai su Jonu Preukschat ir Juozu Vasiliauskiu.

Prie šventinio stalo prašome prisidėti savo patiekalu.

Įėjimo mokestis (už koncertą, karštus gėrimus ir salės nuomą):

bendruomenės nariams: šeimai – 10 eurų, pavieniams asmenims – 6 eurai;
ne bendruomenės nariams: šeimai – 16 eurų, pavieniams asmenims – 8 eurai.

Tam, kad visi jaustumėmės jaukiai ir patogiai būtina šventės dalyvių registracija el. paštu stutgartas@vlbe.org, nes mūsų salėje tepla iki 100 žmonių. Registruojantis nurodyti savo vardą, pavardę bei kartu atvykstančių asmenų, tame tarpe ir vaikų, skaičių.

Daugiau informacijos: el. paštu stutgartas@vlbe.org arba internete http://stutgartas.vlbe.org/

Nuo traukinių stoties važiuokite U14 Vogelrain-Hesslach kryptimi, išlipti reikia Erwin Schöttle Platz ir eiti Karl-Kloss-Str. link Shell degalinės, už jos pasukti į dešinę antroje gatvėje (Wilhelm-Raabe-Str.), priėjus Finkenstraße sukti į dešinę ir ieškoti 36, 39 namo numerių.

 

Tėveliams, pamiršusiems ar nespėjusiems pasirūpinti dovanėle savo vaikui, prieš koncertą bus galima įsigyti debiutinę Karolio knygutę su CD (kaina 17eurų) ir įdėti ją į Kalėdų senelio maišą.

ok