Svarstote galimybes grįžti į Lietuvą ir čia pritaikyti įgytas žinias, kompetencijas ir patirtį? Norite įsilieti į darbo rinką Lietuvoje? Užsibrėžtą tikslą pasieksite lengviau, naudodamiesi nemokama darbo biržos paslauga darbo paieškai. Dalyvaukite Talentų banko programoje.

Padėti tapti matomu ir būti pastebėtam – toks yra Talentų banko programos tikslas. Kriterijus atitinkantys CV ne tik skelbiami internete. Aukštos kvalifikacijos specialistų ieškantys darbdaviai nuolat informuojami apie turimą darbo jėgos pasiūlą el. paštu, individualių susitikimų metu ir kitais būdais.

Talentų bankas –  tai aukštos kvalifikacijos specialistų duomenų bazė internete www.ldb.lt.

Talentų bankas padeda darbo ieškantiems specialistams pateikti informaciją apie save bei greičiau susirasti tinkamą darbą, o darbdaviui – greičiau surasti reikalingą aukštos kvalifikacijos darbuotoją.

Tapti Talentų banko dalyviais kviečiami Lietuvoje ar užsienyje įgiję arba siekiantys aukštojo išsilavinimo motyvuoti aukštos kvalifikacijos darbo ieškantys asmenys:

  • darbo ieškantys asmenys, įgiję aukštąjį išsilavinimą ir turintys ne mažesnę nei dvejų metų pageidaujamo darbo patirtį per paskutinius trejus metus;
  • absolventai, įgiję aukštąjį išsilavinimą;
  • paskutinio kurso studentai, atlikę praktiką.

Papildomi reikalavimai Talentų banko dalyviams:

  • labai gerai arba gerai mokėti bent vieną, neįskaitant lietuvių, Europos Sąjungos šalių kalbą;
  • turėti darbo kompiuteriu įgūdžių;
  • lietuvių kalba pateikti aiškų išsamų, gramatinių klaidų neturintį prisistatymą, pagrindžiantį savo motyvaciją, įgytas kompetencijas ir socialinius įgūdžius.

Instrukciją kaip paskelbti duomenis Talentų banke, daugiau informacijos rasite internete: www.ldb.lt/talentubankas

Darbo birža siūlo didžiausią šalyje laisvų darbo vietų duomenų bazę. Lietuvos darbo biržos interneto svetainėje www.ldb.lt veikia nemokama darbo paieškos ir pasiūlos sistema bei teikiamas platus paslaugų spektras darbo ieškantiems asmenims ir darbdaviams.

Kvietimas tapti Talentu banko programos dalyviu