Mike Wheatley

Mieli štutgartiečiai,

pagaliau atsirado puiki galimybė suburti tikrą lietuvišką muzikos ansamblį čia, visai šalia kiekvieno iš mūsų – Štutgarte! Būsimas ansamblio vadovas – talentingas, kūrybingas ir energijos nestokojantis Juozas Vasiliauskis. Tai muzikantas, dainininkas, dirigentas, aranžuotojas, turintis didelę patirtį vadovaujant liaudies ansambliui (7 metai – www.vilnis.net ). Taip pat sukūręs ir vadovavęs vokaliniam instrumentiniam ansambliui „Allegretto“ (10 metų – www.muzikai.lt ). Dainavęs gausybėje kamerinių ir mišrių chorų,12 metų LNOB teatro choro artistas.

Visus norinčius dainuoti, groti ar šokti kviečiame registruotis el. paštu stutgartas@vlbe.org iki š.m. lapkričio 15d. Būtina nurodyti vardą, pavardę, kontaktinius duomenis (el. paštą, tel. nr.), trumpai parašyti ką norėtumėte ir galėtumėte veikti lietuviškame ansamblyje, kaip dažnai ir kada galėtumėte lankyti susitikimus.

Vėliau, visi užsiregistravę bus kviečiami pirmajam susitikimui su ansamblio vadovu, susipažinimui bei užsiėmimų tvarkaraščio sudarymui.

Susitikimų vieta:
Finkenstraße 36,
70199 Stuttgart

Štutgarto lietuvių bendruomenės valdyba
Sandra, Agnė, Rasa, Birutė, Daiva ir Edgaras

 

Bild: Mike Wheatley