Brangieji,
ar jau užsiregistravote į lietuviškų mokyklėlių, pedagogų, tėvelių ir vaikų sąskrydį „Draugystės tilta“, kuris įvyks šių metų birželio 13-15 dienomis, Švedijoje, Sigtunoje (ps. šalia Stockholmo).
Renginys skirtas visiems tautiečiams gyvenantiems užsienyje, kurie domisi ir rūpinasi vaikų švietimu, užimtumu, o svarbiausia lietuvių kalbos ir tradicijų puoselėjimu.
O ką gi jūs Švedijoje veiksite? Mokytojai susitiks su p. V. Rinkevičiene, iš ŠMM, dalyvaus diskusijoje apie Europos ir pasaulio lithuanistinių mokyklų aktualijas ir iššūkius, tėveliai – susitikimas su br. Gediminu, padirbės karpinių dirbtuvėse su J. Mudienėne, jaunimui – pabendraus su Big Brother projekto atstovais, jaunesni statys miuziklą su G. Zujumi, o mažiausius užims V.Lansbergis jaunesnysis. Ir dar daug visko, peržiūrėkite programą: www.draugystestiltas.eu.
Jūsų laukia ir siurprizas, Dariaus Milerio Nojaus gyvo garso koncertas! Paskubėkite registruotis, nepraleiskite puikios progos pabendrauti, apsidalinti patirtimi ir puikiai praleisti laiką.
Registracija adresu DTregistracija@lietuviai.se. Daugiau informacijos puslapyje www.draugystestiltas.eu. Ten rasite ir Tamsta mokytojos pasveikinimas ir namų darbus 😉
Sekite visą informaciją FB: https://www.facebook.com/pages/Draugyst%C4%97s-Tiltas/102694686438361?fref=ts

Su geriausiais linkėjimais
DT komanda ir Tamsta mokytoja