Šiais metais projekto organizatoriai Všį „LT Identity“ bendradarbiaudami kartu su visuomenine jaunimo organizacija „Lentvario parko renesansas“, bei projekte dalyvausiančiais kūrėjais, liepos 20-25 dienomis, ieškos būdų kaip prisidėti prie Lentvario dvaro parko išsaugojimo.

Kūrybinių dirbtuvių tikslas – suburti emigravusius ir Lietuvoje gyvenančius kūrėjus, intelektualus bendram darbui, dialogui, kūrybos procesui. Projekto dalyviai ieškos atsakymų į klausimus apie parko vaidmenį šiuolaikinėje visuomenėje. Kam parkas tarnauja šiandien ir kam galėtų tarnauti ateityje? Kokį poveikį Lentvario dvaro parkas ir jo ateitis galėtų turėti vietinių gyventojų ateičiai?

Jau ne vienerius metus po Lietuvą keliaujantis projektas pasižymi savo tarpdiscipliniškumu ir skiriamu dėmesiu kūrėjo bei visuomenės santykiui. Todėl ir šiais metais dalyviai ieškos būdų, kaip prisidėti prie Lentvario dvaro parko ateities bei kūrybiško pritaikymo šiandienos poreikiams. Sieks įtraukti vietos bendruomenę į diskusiją ir atkreipti platesnės visuomenės dėmesį į šį primirštą kultūros paveldą.

Per septynerius metus „Migruojantys paukščiai“ tapo ne vieno bendro projekto, daugelio kūrybinių partnerysčių pagrindu, todėl būtent ryšių su išsibarsčiusiais po pasaulį Lietuvos kūrėjais labiausiai ir ieškome.

Kviečiame:

Lietuvos kūrėjus, norinčius pasidalinti ir realizuoti savo idėjas ir kūrybą kartu su kuriančiais užsienyje.
Išeivijoje gyvenančius kūrėjus, besidominčius Lietuvos visuomeniniu gyvenimu, atviru dialogu ir bendru kūrybiniu darbu.

KADA? Liepos 20-25 dienomis, 2014 m.

KUR? Lentvaris (Trakų raj.) Tikslesnė vieta bus paskelbta vėliau.

KAIP? Iki gegužės 1 d. užpildykite projekto dalyvio anketą, kuri patalpinta čia:

https://docs.google.com/forms/d/1FTKKATYNTG1YmTQQaJJkmY6Ja0YhZNkpYKNNW6m7aPk/viewform

SVARBU: Projekto metu dalyviams bus apmokamos apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Dalyvių prašome pačių padengti kelionės išlaidas į Lentvarį ir atgal. Ketinančių dalyvauti prašome atkreipti dėmesį, jog pilnavertis įsitraukimas į veiklas ir dalyvavimas visas dienas yra būtinas.

Kontaktai:

Projekto idėjos autorė – Jolanta Rimkutė
Projekto koordinatoriai – Manvydas Džiaugys ir Jolita Talaikė
Dėl papildomos informacijos rašyti: manvydasdziaugys@gmail.com